Pomocnik Finansowy – nowa pożyczka do 25.000 zł

Strona Glowna / Bez kategorii / Pomocnik Finansowy – nowa pożyczka do 25.000 zł

Pożyczki od 500 zł do 25.000 zł

Nawet na 4 lata (48 miesięcy)

Wysoka akceptacja

RRSO od 0% (sprawdź szczegóły na stronie)

Przedstawiamy w sześciu punktach dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty !

Pożyczka dla każdego!

U nas każdy może otrzymać pożyczkę. Czy masz pomiędzy 18 a 75 lat, posiadasz obywatelstwo polskie i stałe źródło dochodu? Jeśli tak, to wystarczy, że złożysz prosty wniosek!

Zadłużenia ? To nie problem !

Posiadasz niezbyt dobrą historię kredytową ? Także pomożemy w znalezieniu pożyczki dla osób z nieciekawą historią kredytową lub aktualnymi zadłużeniami.

Indywidualna oferta !

Dopasujemy ofertę do potrzeb każdego klienta ! U nas możesz wnioskować o pożyczkę od 50 zł do 25000 złotych. Nie musisz samodzielnie szukać oferty pożyczki.

Duży wybór pożyczek!

Oferujemy wyszukanie dla Ciebie pożyczki pozabankowej, jak i bankowej ! W zależności od potrzeb oferujemy pomoc w znalezieniu tzw. chwilówki, pożyczki ratalnej pozabankowej lub pożyczki bankowej.

Oszczędność czasu !

Dzięki nam nie musisz samodzielnie szukać firmy/banku gdzie będziesz mógł otrzymać pożyczkę ! Zrobimy to za Ciebie całkowicie bezpłatnie ! Nie masz też obowiązku skorzystać z przedstawionej przez nas oferty.

Elastyczność i wygoda!

Z serwisem Pomocnik Finansowy masz szansę otrzymać pożyczkę pomimo że w innych firmach otrzymałeś odmowę. Sprawdź, złożenie wniosku nic nie kosztuje ! Z nami masz szansę dopasować pożyczkę do swoich potrzeb.