Nowa karta kredytowa AXI-Card

Strona Glowna / Bez kategorii / Nowa karta kredytowa AXI-Card

>

Nowa karta kredytowa do 6.000 zł

Nawet przy niekorzystnej historii kredytowej

Sprawdź nową kartę kredytową >>

Aplikuj online o kartę AXI, brak opłat za wydanie karty kredytowej. Zapytanie telefoniczne. Darmowe potwierdzenia SMS. Akceptacja przez telefon. Bezpłatne wydanie karty. Darmowe wypłaty gotówki. Darmowa dostawa.
KARTA ZBLIŻENIOWA
MasterCard z limitem aż do 6000 zł

AKCEPTACJA WNIOSKU
nawet przy niekorzystnej historii kredytowej

DARMOWE SMSy
powiadomienia przy każdej transakcji

BRAK OPŁAT
za wypłatę gotówki z bankomatów

ZŁOŻENIE WNIOSKU
telefonicznie lub online

DOSTAWA KARTY
na wybrany przez Ciebie adres

6.000 ZŁ Z GORSZYM BIKIEM
  • Możesz pożyczyć do 3.500 zł
  • Limit na karcie na 12 miesięcy
  • Opóźnienia w BIK nie są przeszkodą
  • Szybki sposób na sfinansowanie Twoich potrzeb
  • RRSO 83,54%
Axi Card to pozabankowa pożyczka z której pieniądze wypłacane są na kartę. Pożyczkodawca udostępnia 2 możliwości wnioskowania o pożyczkę na karcie. Wchodzą na stronę Axi Card możemy złożyć pełen wniosek online podając wszystkie dane lub wypełnić krótki formularz kontaktowy i poprosić o kontakt doradcy. Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Axi: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1.700,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1.798,94 zł (w tym: kapitał 1.700,00 zł, odsetki 9,69 zł, prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 89,25 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 255 zł. Stan na 29/05/2020. W ramach oferty promocyjnej Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0% przez okres 30 dni od dnia użycia po raz pierwszy Limitu Kredytowego lub od dnia aktywacji Karty.
Wygodne składanie wniosku online

Wystarczy, że na naszej stronie klikniesz na przycisk „Złóż wniosek” w prawym górnym rogu i wypełnisz krótki formularz: imię, nazwisko, numer telefonu i adres email. Następnie nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h by wypełnić cały wniosek telefonicznie.

Darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce

Karty kredytowe są cudownym narzędziem finansowym, ale niestety większość dostępnych w ofercie na polskim rynku wiąże się z dodatkowymi opłatami przy wypłatach z bankomatów. My wiemy, że za niektóre rzeczy będzie Ci łatwiej zapłacić gotówką – dlatego z Kartą AXI wypłaty z bankomatów są darmowe.

Darmowa dostawa karty pod podany adres

Gdy Twój wniosek zostanie zaakceptowany, my wyślemy Twoją nową Kartę AXI całkowicie za darmo, w najwygodniejszym dla Ciebie terminie i na podany przez Ciebie adres.


Darmowe powiadomienia SMS przy każdej transakcji Kartą AXI

Dla zwiększenia bezpieczeństwa umożliwiliśmy naszym klientom korzystanie z darmowej usługi powiadomień SMS przy każdej transakcji. Będziesz mógł spokojnie śledzić bieżącą aktywność na Karcie AXI – jeżeli ktoś użyje jej bez Twojej wiedzy, nie umknie to Twojej uwadze.

Dostęp online do Osobistego Profilu AXI

By móc bezproblemowo i samodzielnie zarządzać Kartą AXI, wraz z nią dostajesz dostęp do Profilu Osobistego AXI – Twojego prywatnego konta, w którym możesz zmienić funkcje karty, sprawdzić listę transakcji czy wysłać wiadomość do swojego osobistego opiekuna, w razie związanych z kontem pytań.

Obsługa klienta 24h, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytanie, wystarczy że do nas zadzwonisz  – nasi konsultanci udzielą wszystkich potrzebnych informacji o każdej porze dnia i nocy.

Brak opłat za Kartę AXI, jeżeli jej nie używasz

Kartę AXI możesz traktować jako swojego najlepszego przyjaciela w potrzebie – nie używając jej, jest dla Ciebie całkowicie darmowa. Dlatego też możesz ją spokojnie trzymać w szafce nocnej i czekać na moment, w którym będzie mogła Ci pomóc.