MoneyGuru – Pożyczki do 10.000 zł

Strona Glowna / Bez kategorii / MoneyGuru – Pożyczki do 10.000 zł

W naszym zestawieniu umieściliśmy pożyczkę MoneyGuru

POŻYCZKI DO 10.000 zł NAWET W 15 MINUT
  • Kwota pożyczki do 10.000 zł
  • Pożyczki na okres od 3 do 24 miesięcy
  • Natychmiastowa decyzja
  • Wysoki poziom akceptacji wniosków
  • RRSO 0% do Max 1971%

Spłata pożyczki

Skontaktuj się bezpośrednio ze swoim Pożyczkodawcą, jeśli masz jakiekolwiek obawy odnośnie spłaty zobowiązania.
Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz w stanie zaaranżować planu spłaty długu. Jeżeli spłata zobowiązania pozostanie nierozwiązana możesz zostać obciążony dodatkowymi kosztami, a Pożyczkodawca może przekazać twoje dane do agencji windykacyjnej. Agencja ta będzie miała na celu odzyskanie niespłaconych zaległości (plus dodatkowe koszty naliczone w wyniku braku spłaty).

Brak spłaty pożyczki

W wyniku niedokonania spłaty pożyczki na czas, klient może być zmuszony do poniesienia dodatkowych kosztów, których wysokość może różnić się w zależności od Pożyczkodawcy. Struktura dodatkowych opłat karnych będzie widoczna w Twojej umowie z Pożyczkodawcą. Opóźniona splata zadłużenia może mieć negatywny wpływ na Twoją historię kredytową. Aby uniknąć opłat wyższych niż pierwotnie ustalona kwota z Pożyczkodawcą, sugerujemy spłatę zadłużenia na czas. W przypadku nieprzewidzianych problemów ze spłatą, prosimy o bezzwłoczne skontaktowanie się z Pożyczkodawcą.

Opóźniona spłata pożyczki

Jeżeli myślisz, że nie będziesz w stanie spłacić pożyczki na czas i potrzebujesz więcej czasu na uregulowanie zobowiązań, skontaktuj się ze swoim Pożyczkodawcą, aby uzgodnić warunki przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Jeżeli tego nie zrobisz, Pożyczkodawca może odebrać to jako brak woli do spłaty zadłużenia co z kolei może oznaczać wyższe koszty w wyniku dodatkowych opłat karnych, niż w przypadku przedłużenia okresu spłaty. Skonsultuj ze swoim Pożyczkodawcą dodatkowe koszty, które będzie trzeba ponieść, gdyż poszczególne kwoty tego typu różnią się w zależności od poszczególnych instytucji finansowych. Jakkolwiek, proszę mieć na uwadzę, że serwis MoneyvGuru nie rekomenduje nieuzasadnionego przedłużania terminu spłaty zobowiązania i tym samym zachęcamy do upewnienia się, że będą Państwo w stanie spłacić pierwotnie ustaloną kwotę zadłużenia na czas. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o uważne przeanalizowanie sekcji odnoszącej się do warunków spłaty pożyczki w umowie zawartej z Pożyczkodawcą.

Przedłużenie spłaty pożyczki

Money Guru nie rekomenduje przedłużania spłaty pożyczki, aczkolwiek jeżeli chcesz to zrobić, natychmiast skontaktuj się ze swoim Pożyczkodawcą. Stawki za przedłużenie okresu spłaty, jak również wszelkie inne opłaty karne za nieterminowe uregulowanie zobowiązania spłaty pożyczki różnią się w zależności od Pożyczkodawcy. Jeżeli spóźnisz się ze spłatą swojego zadłużenia lub zupełnie go nie uregulujesz, możesz zostać zmuszony do poniesieniach dodatkowych kosztów opłat karnych w postaci płatnych wezwań do zapłaty lub odsetek karnych. Każdy klient jest zobowiązany do uregulowania swojego zobowiązania na podstawie umowy zawartej z Pożyczkodawcą. Prosimy upewnić się, że będziesz w stanie spłacić swoje zadłużenie w pełni zanim przystąpisz do podpisania umowy z Pożyczkodawcą.